WhatsApp
Telefon
  • Ekip Heryerde Tüm Türkiye Hizmet Ağı
Tüm Türkiye

Tüm Türkiye

Ekip Heryerde en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara ulaştırmayı ilk edinmiştir. Çalışma prensiplerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esneklik göstermekte, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üreten bir yapıda Bakım Onarım hizmeti vermekteyiz. 

Ekip Heryerde Adresinize Geldiğinde Şirket Personeli Ekibi Kontrol Ederek Yaptığı İşleri Kontrol Edebilir Ve Sizden Fazla Ücret Alınmasını Engellemektedir. “Erken bitirdim, çıkıyorum.” Sorununun önüne geçilmektedir. Yapılan Hizmetten memnun kalmamanız halinde ücretsiz telafi Bakımını hiçbir sorunla karşılaşmadan 48 saat içinde yeni bir personel göndermekteyiz.

Ekip Heryerde Personeli 1 saat içinde evinizde olacaktır.

Ekip Heryerde Sipariş verirken isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir. Ekiplerimizden’den ofis , işyeri veya ev hizmeti de alabilirsiniz. T

 

Sizin İstekleriniz Bizim İşimiz.

 

Ekip Heryerde Ailesine Katıldınız İçin Teşekkür Ederiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tıkanan Boru Hatlarına Ne Yapmamız Gerekiyor?

Tıkalı yada içerisine katı maddeler atışmış veya düşürülmüş boru hatlarına kesinlikle kimyasal ilaçlamalar dökülmemesi gerekmektedir. Kimyasal Maddaler Borunuza Zarar Verebilir ve Zehirlenmelere Yol Açabilir. Ekip Heryerde Personelinden Profosyonel Destek Almanızı Öneririz.

Yapılan hizmetten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi bakım onarım hizmeti için yeni bir personel gönderiyoruz.

Talebinize göre 7 / 24 Hizmet Alabilirsiniz. Ekip Heryerde Yönetiminde Mesai Saatleri Yoktur. Günün 24 Saati Sizlerleyiz.

Yönlendirdiğimiz personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Öncelikle Evinizin Bulundugu Kat Sayısı Önemli Değil, Analogar Hatlarında Tıkanmalar Oldugunda Veya Bina İçerisinde Dairenin Hattı Tıkalı Olması Durumunda Sizinde Bulundugunuz Daireye Koku Gelebilir. Çözümü İse Çok Basit. Ekip Heryerde Personollerinin Basınçlı Yıkama Ve Hat Temizleme Cihazlarıyla Sorununuz Kökönden Hallolur.